Skoči na glavno vsebino
+386 1 620 42 00 info@gjp.si

Pričeli so se polfinalni obračuni v srednješolski odbojki za mladince. V prvem paru je tekmo proti Gimnaziji Šentvid z rezultatom 2:0 dobila Gimnazija Bežigrad. V drugem paru smo igrali mi proti Gimnaziji Želimlje, in sicer pri njih. Tekma je bila ves čas napeta in zahtevna. V prvem setu smo pričeli slabo. Težavo nam je delal sprejem njihovega servisa, naše, sicer dobre napade, pa so v veliki meri uspešno obranili. Tik pred koncem prvega niza so nas vodili 24:23 in glede na videno je kazalo, da bodo tudi zmagali. Športna sreča in brezkompromisni napadi naših sta spremenili rezultat v 26:24 za nas in veselili smo se zmage v prvem nizu. V drugem nizu smo izenačeno igrali nekje do osemnajste točke, potem pa so naši odločno povedli in nas popeljali v zmago drugega polfinalnega para. Lepo se zahvaljujemo gostiteljem z Gimnazije Želimlje, ki so se izkazali za trdega nasprotnika vrednega finalnega obračuna. V naslednjem tednu igrajo z Gimnazijo Šentvid, mi pa z Gimnazijo Bežigrad. Iz ljubljanske regije na državno prvenstvo napredujejo prve tri ekipe.

Dijake je na tekmi spremljal prof. Jablanov.