Skoči na glavno vsebino
+386 1 620 42 00 info@gjp.si

Dijaki Gimnazije Jožeta Plečnika Ljubljana so se po dveletnem premoru vrnili na tekmovanje Državnega prvenstva v nogometu za srednje šole in gimnazije. V torek, 29. 11., so v prvih dveh krogih igrali z gimnazijama Šiška ter Bežigrad. V prvi tekmi proti favoriziranemu nasprotniku so se v prvem polčasu navkljub kratki klopi držali dobro, v nadaljevanju pa je kvaliteta Gimnazije Šiška prišla do izraza in tekmo so zmagali z rezultatom 5 : 0. Takoj zatem so se fantje pomerili še z vrstniki iz Gimnazije Bežigrad. Po dobljenem prvem polčasu, je v drugem kombinacija utrujenosti, poškodb in slabše koncentracije botrovala porazu naše gimnazije z 1 : 5. Navkljub dvema porazoma so fantje pokazali borbenost in vztrajnost.